طراحی لوگو

ساخت وبلاگ

 

طراحی لوگو در شکل ها و طرح های مختلفی انجام میشود . یکی از انواع طراحی لوگو ، لوگو تایپ است که یک شکل در کنار نوشته نشکیل یک نماد را برای سک سازمان میدهند . نوع دیگری از لوگو ها لوگوهایی هستند که تماما نوشتاری هستند و در طراحی لوگو بسیار مطرح شده اند و مورد توجه گرافیست ها قرار گرفته اند چرا که در این نوع لوگو ها براحتی نام و برند تجاری یک سازمان به بیننده انتقال پیدا میکند. آموزش طراحی لوگو را برای شما علاقمندان در سایتمان قرار داده ایم تا بتوانید براحتی بعد از انجام برخی آموزش ها برای خودتان یک طراحی لوگو در سطح مقدماتی داشته باشید و برای سازمان خود براحتی کار کنید.

در مرحله اول برای طراحی لوگو باید آشنایی اندکی با نرم افزار های ویرایش عکس مانند فتوشاپ داشته باشید . فتوشاپ یکی از نزم افزار هایی است که در این زمینه میتواند به شما کمک کند. از دیگر نزم افزارهایی که در طراحی لوگو مطرح هستند نرم افزار کرل است که براحتی میتوانید از آن برای بسیاری از کارهایتان استفاده نمایید .

در ادامه درباره تفاوت هایی که این دو نرم افزار با یکدیگر دارند صحبت خواهیم کرد ، در این مورد میتوانید از نمونه لوگوهایی که برای شرکت های مختلف توسط طراحان خبره طراحی شده است کمک بگیرید و ببینید که چگونه از عوامل بصری برای انتقال مفاهیم بهره برده اند . این کار میتواند به شما برای ایده گرفتن در جهت حلق لوگو های جدید در مبحث طراحی لوگو کمک شایانی بکند.

برای مبحث آموزش طراحی لوگو میتونید وارد سایت بشید و به بخش آموزش های ما سری بزنید.

...
نویسنده : طراحی لوگو بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 26 شهريور 1397 ساعت: 2:26

close
تبلیغات در اینترنت